Svět PsP

ISO download

Žádné hry nejsou na tomto webu a proto nezodpovidam za jejich obsah.
Jakékoliv problémy s odkazy pište do Shoutboxu budou co  nejdříve nahrazeny novýmy,funkčnímy odkazy.

Jazyk: English
Velikost: 199 MB
Formát: .CSO

Full Auto 2: Battlelines je akčně-závodní titul pro Sony PSP, který bude vycházet z PS3 verze, alespoň co se obsahu a konceptu týče. Půjde tedy o akční závody, v nichž hraje prim destrukce prostředí i soupeřů, k níž bude docházet v celkem 15 lokacích, kdy 3 z nich jsou PSP exkluzivní a zbytek je vytvořen na základě PS3 verze. Každá z těchto lokací bude obsahovat celkem 6 tratí různého druhu (závody z bodu do bodu, okruh, aréna a další), na nichž se bude závodit v celkem 15 vozech, přičemž celých 9 z nich uvidí pouze PSP verze. Hlavním herním módem je kariéra složená z více než 50 různých závodů, ale chybět nebudou ani single a multiplayer módy Head-On, Down & Back, Arena Deathmatch a další. Zbraní (budou se montovat na vozidla) bude také dostatek a kromě jiných se mezi nimi objeví i M16, granáty, M60, M203, protiletadlový kanón a tepelně naváděné střely. Abychom nezapoměli, tak při vší té zkáze, kterou bude hráč při hraní FA2 páchat, mu bude do kroku hrát licencovaná hudba v podobě skladeb od kapel Stone Sour, Sum 41, We Are Scientists, Wolfmother a řady dalších.

DOWNLOAD:
http://uloz.to/959879/full-auto-2.cso
Posledni komentare
08.07.2012 12:14:59: ok
Formát: .CSO
Jazyk: English
Velikost: 183 MB

G-Unit z 50 Cent v této hře  ztvárňuje sám sebe jak se vypořádá se sítí intrik a korupce, do níž se (ne vlastní vinou samozřejmě) zapletl. Aby se G-Unit  zbavil všech nepravdivých obvinění, vydává se na krvavou cestu pomsty drogovým podsvětím New Yorku, během níž musí chtě nechtě spolupracovat i s bývalými nepřáteli. Ulice New Yorku se dostanou do varu, když si bude 50 Cent vyřizovat účty s celou řadou drogových bossů a zároveň s tím bude pomalu odkrývat mezinárodní zločineckou síť.

DOWNLOAD:
http://rapidshare.com/files/63224776/PSP_50CBF.part1.rar
http://rapidshare.com/files/63225115/PSP_50CBF.part2.rar

nebo
http://czshare.com/files/927546/K7XS

PASSWORD:
metal-forever
Posledni komentare
07.06.2012 19:53:46: Just surfing. kurs windsurfingu
Jazyk: English
Formát: .ISO
Velikost: 729 MB

The Simpsons Game je akční arkáda s unikátním audiovizuálním zpracováním, jež připomíná populární kreslený seriál a především pak celovečerní film, na základě kterých je hra stvořena.Zápletka je vcelku přímočará, krátce po startu hry si členové Simpsonovic rodinky uvědomí, že jsou uvězněni ve hře a začnou využívat unikátních speciálních schopností, které jim jinak nejsou dostupné. Například Homer se bude moci postupným požíráním všeho možného proměnit v kouli a ničit herní svět a ani ostatní členové rodiny nepřijdou se speciálními schopnostmi zkrátka.

DOWNLOAD:

http://czshare.com/files/1150004/827Z/
Jazyk: English
Formát: .CSO

Tony Hawk's Project 8 je další díl v populární sérii, který nového audiovizuálního zpracování nabídne i sadu nových herních módů a prvků. Základ je však stejný jako v předchozích Tony Hawk's titulech. Hráč se bude v hlavním story módu snažit o to, aby se stal z nikoho profesionálním skateboardistou. Pomáhat v tom bude hráči sada podle skutečných osob vytvořených profíků včetně Tony Hawka, kteří mu budou ukazovat nové triky i způsoby k dosažení skrytých lokací. K hlavním změnám, respektive novinkám v Tony Hawk's Project 8 oproti předchozím dílům v sérii patří implementace fyziky, což platí hlavně pro pády, které bude možné kontrolovat a zmírnit tím případné zranění, nebo poškození prkna. Samozřejmostí jsou díky použití motion capture technologie reálné pohyby všech postav i při těch nejkrkolomnějších tricích. K dalším novinkám patří možnost umisťovat po městě nové rampy a kolejničky kvůli prodloužení série triků, nebo dosažení skrytých oblastí. Vůbec poprvé v celé sérii budou hrát roli i diváci, u nichž si hráč svými výkony bude muset získat respekt. Když před nimi provede speciální trik, tak bude odměněn potleskem. V případě, že si hráč před publikem rozbije ústa, tak to dav ocení smíchem a vypískáním, což respekt rozhodně nezvýší. Zajímavě zní i možnost použití obrazu v obraze, kdy bude na obrazovce hrát v rohu video, například s tutoriálem, podle něhož se bude hráč řídit při provádění triků. Zmínku zaslouží i novinka v podobě filmového a foto módu, kdy bude hráč nucen provádět triky podle přání fotografa, či kameramana.

DOWNLOAD:
http://uloz.to/1409749/tony-hawk-project-8.cso
Jazyk: English
Formát: .CSO
Velikost: 322 MB

Fight Night Round 3 je hra z prostředí boxu na platformě PSP zatím vcelku ojedinělá. Ve velmi precizně zpracované hře budete trénovat svého svěřence a budete ho provádět všemi zápasy. Budete si muset zvolit správnou strategii a způsob tréningu a leccos třeba i odkoukat třeba od Muhammada Aliho nebo od Oscara De La Hoya.

DOWNLOAD:
http://rapidshare.com/files/62334224/PSP_FNR3.part1.rar
http://rapidshare.com/files/62334689/PSP_FNR3.part2.rar
http://rapidshare.com/files/62335331/PSP_FNR3.part3.rar
http://rapidshare.com/files/62335425/PSP_FNR3.part4.rar

PASSWORD:
metal-forever
Jazyk: English
Format:
.CSO
Velikost: 298 MB

Need for Speed: Carbon je mix NfS: Most Wanted a NfS: Underground, který příznivcům série nabízí adrenalinové závodění ve městech i v exteriérech, konkrétně v dlouhých a smrtelně nebezpečných kaňonech. Hráč nebojuje se soupeři bojovat sám. K ruce mu jsou spolujezdci z jeho týmu, kdy každý z nich bude vynikat v jiné činnosti spojené s řízením auta. Dohromady pak hráč a jeho soukmenovci z týmu bojují o respekt a ovládnutí města rozděleného na teritoria a ulice. Svoji roli ve hře samozřejmě hraje i policie, která se plete do týmových silničních bitev a ovlivňuje tak jejich výsledky. K dispozici je samozřejmě spousta vozidel a nová Autosculpt technologie, jež se stará o široké možnosti úpravy vzhledu i výkonu daného vozidla.

DOWNLOAD:
http://uloz.to/957985/need-for-speed-carbon-own-the-city.cso
nebo
http://czshare.com/files/925517/_A8t/
Jazyk: English
Velikost: 520MB
Formát: iso

Přímé pokračování prvního dílu z velkých konzolí, kde se opět vžijeme do kůže našeho dobře známého Altaira, který bude mít za úkol zbavit svět několika templářů a dalších nepohodlných lidí.
AC: Bloodlines je spojovacím příběhovým článkem mezi prvním a druhým dílem. Vysvětlí vám tedy původ Ezia a spoustu dalších věcí.

DOWNLOAD:
http://download.cz.hellshare.com/assassins-creed-bloodlines.rar/701011

PASSWORD:
l4m0s
Posledni komentare
10.07.2011 10:43:43: chci si stahnout totu hru
Jazyk: English
Formát: .CSO
Velikost: 365 MB

Third-person akce zasazená do New-Yorku, kde se během vánoc rozšířil podivný virus, který veškeré obyvatelstvo proměnil v agresivní jedince s touhou zabíjet. Hráč přebírá roli Stevense, jinak člena policejního sboru města New York, který je proti viru z neznámého důvodu imunní. Stevens se záhy spojí s doktorem Schaefferem a společně vytvoří zbraň viral gun využívající Stevensovu krev, která dokáže nakažené masy efektivně zpacifikovat. Kromě singleplayer kampaně složené se sledu lineárních misí hra nabízí i multiplayer přes Wi-fi. Ten je hratelný v klasických módech, ale tvůrci připravili i jeden speciální. V něm si hráč vytvoří svého avatara, který se pak bude jako virus šířit handheldy ostatních hráčů, kteří s ním prohráli.

DOWNLOAD:
http://rapidshare.com/files/63406413/PSP_infected.part1.rar
http://rapidshare.com/files/63406809/PSP_infected.part2.rar
http://rapidshare.com/files/63407203/PSP_infected.part3.rar
http://rapidshare.com/files/63407413/PSP_infected.part4.rar

PASSWORD:
metal-forever
Posledni komentare
06.11.2011 15:30:04: 3. a 4. část arichivu nelze nalézt. smiley${1}
Jazyk: English
Formát: .CSO
Velikost: 670 MB

Herní svět je bohatý a velmi živý. Vaše aktivity a rozhodnutí budou určovat směr vaší cesty a její důsledky. Příběh byl pro účely hry rozšířen, takže budete moci nahlédnout do životů členů Corleonovy rodiny poněkud hlouběji. Některé postavy, které ve filmu příliš prostoru neměly, zde dostanou větší šanci. Jinak to bude ale zcela váš příběh, ne pouhá kopie filmu. Ani neztvární nikoho z původních členů Corleonovy rodiny. Vytvoříte si vlastního hrdinu. Na začátku hry nebudete mít s významnou mafiánskou rodinu nic moc společného, navíc budete spíše takovým outsiderem, ale postupem času se do ní začleníte a začnete hojně využívat bohatých možností jejího zázemí. Když tedy prokážete dost odvahy a budete dost chytří a draví. Jednou z nejdůležitějších věcí, na kterou se tvůrci hodně soustředí, je ovládání hry. Jejich cílem je dosáhnout snadno použitelného, obšírného a návykového systému. Co se týče grafického provedení, audio stránky a atmosféry chtějí EA zůstat věrni původními filmu.

DOWNLOAD:

http://rapidshare.com/files/63430144/PSP_TGMW.part1.rar
http://rapidshare.com/files/63430593/PSP_TGMW.part2.rar
http://rapidshare.com/files/63431021/PSP_TGMW.part3.rar
http://rapidshare.com/files/63431549/PSP_TGMW.part4.rar
http://rapidshare.com/files/63432001/PSP_TGMW.part5.rar
http://rapidshare.com/files/63432470/PSP_TGMW.part6.rar
http://rapidshare.com/files/63432821/PSP_TGMW.part7.rar

PASSWORD:
metal-forever

Jazyk: English
Formát: .CSO
Velikost: 149 MB

Burnout Dominator je další titul v populární akčně-závodní sérii, v němž půjde hráči nejenom o dojetí na prvním místě, nebo o zajetí nejlepšího času, ale i o bouračky a celou řadu dalších akčních cílů. Jako obvykle se bude hráč potýkat nejenom se soupeři, ale i s normální dopravou a záludnými tratěmi. V Burnout Dominator bude k dispozici nový World Tour mód, v jehož rámci hráče čekají všechny tradiční i nové druhy závodů. Jedním z těch nových je například Maniac mód a další novinkou je možnost objevování zkratek na tratích skrze nabourání soupeře do vjezdu takové zkratky. Jinak zůstává skoro všechno při starém. Za bourání soupeřů hráčů získává adrenalin, který slouží ke zrychlení, přičemž řetězení bouraček hráči přinese tolik adrenalinu, že se soupeři nestačí divit. Každý vůz ve hře by měl být unikátní a nabízet jiné přednosti a nedostatky, ale hlavně každý vůz se bude jinak ovládat. Důležitou novinkou jsou tzv. Domination body, které hráč získává za maximální úspěchy v závodech. PSP i PS2 verze hry nabízí podporu lokálního multiplayeru ve Split-Screenu, nebo v tzv. Party módu, kdy si hráč předávají ovladač. Majitelé PSP verze hry by se měli navíc dočkat nového obsahu po vydání hry, který bude mít podobu nových vozidel i tratí. K vydání obou verzí hry dojde v březnu tohoto roku.


DOWNLOAD:
http://rapidshare.com/files/241603577/PSP_-_Burnout_Dominator.part1.rar
http://rapidshare.com/files/241607103/PSP_-_Burnout_Dominator.part2.rar
http://rapidshare.com/files/241768037/PSP_-_Burnout_Dominator.part3.rar
http://rapidshare.com/files/241771149/PSP_-_Burnout_Dominator.part4.rar


PASSWORD:
metal-forever
1  
2